Hvordan kan jeg betale min regning?

Indbetaling kan ske via Betalingsservice, indbetalingskort, MobilePay eller via pengeinstitut.

Vi tager ikke imod checks eller kontanter.

Vi henviser til bekendtgørelse nr. 337 af 10. april 2007 om elektronisk betalingsforvaltning af indbetalinger til offentlige myndigheder, §§ 3 og 4.

Chat
Chat
Kundeservice
Kundeservice
Adgang for alle
Adgang for alle
Scroll til toppen
Scroll til toppen